Rize haberleri Rize'nin en genç haber sitesinde


  • 13 Kasım 2020, Cuma 11:42
OsmanKöseoğlu

Osman Köseoğlu

Rize’de FETÖ Terör Örgütü Haberlerinden Kim Neden Rahatsız !

Türkiye’de FETÖ davalarının “ At izi İt izine karıştığı” bir ortamda Ak parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir tek FETÖ üyesi kalıncaya kadar mücadelemiz devam edecek demesine rağmen, olayları sulandırmak, kriptoları koruyarak 15 Temmuz’un ruhuna ihanet edip hala FETÖ sempatizanlarını kamu ’da makam sahibi yaparak kime hizmet yapılmak isteniyor !..  

 

AK Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özellikte CIA MOSAAD derin NATO, Türkiye'deki işbirlikçileri ve FETÖ  terör örgütünün gerçekleştirmiş olduğu 15Temmuz hain darbesinden sonra gelinen son noktayı hepimiz ibretle izliyoruz..

251 şehit ve yaklaşık 2500 Gazi verilerek Türkiye’yi işgal ve yok etme operasyonu olan bu küresel saldırı(orta direk vatandaşlar tarafından) bertaraf edildi..

Sonraki süreçte başta Rize olmak üzere Türkiye'de birçok FETÖ Kripto üyesi gözaltına alındı cezaevine gönderildi..

Ama ne hazındır ki, 4 yıldan beri örgüt üyesi olup kendilerini Kamufle edip saklayan ve halen görevlerine devam eden milyonlarca FETÖ terör örgüt üyesi olduğu, bu toplumun gözünden kaçmıyor..

Bu karanlık örgütün iç yüzünü Türk kamuoyuna açıklayan, yazar Nedim Şener olmak üzere, bu hain örgütünün iç yüzünü, İl il, ilçe ilçe gezerek vatandaşlara anlatan AK Parti'nin ağabeyi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kader Arkadaşı İstanbul eski Millet Vekili Metin Külünk'ün sesine kulak verelim...

Milli görüş geleneğinden gelen, FETÖ terör örgütünün bütün kültürel ve Sosyal sinsi çalışmalarından, hizmetlerin uzak duran biri olarak, imtiyaz sahibi olduğum Rizevizyon haber partalımızla, özellikle 15 Temmuz’dan sonra çok sayıda haber Makale ve görsel haber yaptık paylaştık..

Hatta 11 Aralık 2018'de günü makamında Reis’in memleketinde planlı bir şekilde şehit edilen Altuğ Verdi davasına bizim verdiğimiz desteği bugüne kadar Rize'de hiç kimse vermedi, sahip çıkmadı!..

Bu vahim davaya Rize siyaseti,brokrasisi neden yeterince destek vermedi sahip çıkmadı? Kimlerden çekiniyorlar beklentileri ne ?

Cumhurbaşkanımızın sesine kulak vererek, Rize’de FETÖ  terör örgütü ile ilgili yaptığımız haber ve paylaşımlar maalesef Rize'de birçok kriptoyu rahatsız edip çeşitli yollarla bizi engellemeye durdurmaya çalışıyorlar..

Hatta bu konu ile ilgili bundan 3-4 ay önce Rize'de yaptığım bir haber sebebiyle rahatsız olan Rize'deki bazı şahısların şikayeti üzerine FETÖ ve  Cumhuriyet başsavcısına ifadeye gitmiştim..

Şunu herkes bilsin ki,” Bizim abdestimizden şüphemiz yoktur ki namazımızdan şüphemiz olsun”! Ondan dolayı doğru bildiğimiz yoldan asla şaşmayacağız..

Devletimizin Vatanımızın bütünlüğüne kasteden kim olursa olsun, yıllar önce Güneydoğu'da PKK itlerine karşı mücadele eden eski bir komando olarak, imtiyaz sahibi olduğum rizevizyon’la başta FETÖ terör örgütü olmak üzere bütün terör örgütleriyle mücadelemiz durmadan devam edecektir..

Maalesef Reisin memleketi Rize'de, "At izi it izine karıştı"

Örgütün Bankasının (Bank Asya) yanından geçenler,15 temmuz sonrasında işten atılıp cezaevine atıldığı bir ortamda, Bank Asya’nın faaliyetlerini sonlandırana kadar, yönetici pozisyonundan olan birinin bugün Rize'de bir Devlet  Bankasına  müdür olarak atanması büyük bir skandaldır, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ihanet olduğu gibi,250 şehit ve 2500 Gazi’nin aziz hatırasına vurulmuş en büyük darbedir ihanettir...

Bunun sorumluları Rize'deki siyasetçilerdir!. Kimse yalandan Reisi seviyorum onun yolundan gidiyorum demesin!..

Sizin ne olduğunuzu bu millet gayet iyi biliyor...

Osman Köseoğlu


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


ANKET

Cuma namazı Önlemler alındığı takdirde kılınabilir mi?

yukarı çık