Rize haberleri Rize'nin en genç haber sitesinde


  • 03 Ekim 2017, Salı 11:38
OsmanKöseoğlu

Osman Köseoğlu

Ey Emperyalist Batı,Hasta Adam İyileşti !..

Kayseri'deki  hain terör saldırısında Şehit olan Uğur Korkmaz Rize tarihinin en kalabalık( 40 bin kişi ) cenaze töreniyle ebediyete uğurlandı. Bu birlik ve beraberlik bizde olduğu müddetçe, Emperyalist haçlı sürüleri ne yaparsa yapsın, şehit kanlarıyla sulanmış bu aziz Vatanın bir karış toprağını dahi ele geçiremeyeceklerdir.

Bizi birimize düşürmek isteyen içimizdeki ebuleheb'in  torunları  münafık Lawrence’lere  dikkat !..

Neden bu oyunlar 80 yıl yapılmadı da şimdi yapılıyor? Onların tabiriyle artık hasta adam devri kapandı!.  Türk Dünyası, İslam alemi ve mazlum hakların bir asırdan beri bekledikleri kurtarıcı Baş Komutan Recep Tayyip Erdoğan'dır.

Son 10 yılda Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan'a karşı yapılan sayısız iç ve dış mihrakların tertiplediği (Darbe Süikast)saldırıların sayısı, son 30 yılda Dünyanın tüm devletlerine karşı yapılan saldırılardan daha fazladır.

 Bu saldırılıların amacı ne  ?

Bir kale her zaman içten fethedilir. Bunu bilen Emperyalist  batı ülkeleri ve Dünya’yı Yöneten Siyonizm, Osmanlı Devletinin son yıllarından itibaren  yetiştirdikleri devşirme (Rum,Ermeni,Yahudi) Kriptolu ajanları vasıtasıyla ülkemizi karıştırmak için her türlü senaryoyu hayata geçirmek için  yıllarca çabaladılar ve sonunda emellerine ulaşarak hasta adam dedikleri 600 yıl Dünya’ya adaletle hüküm süren  Osmanlı devletini hep beraber yıktılar.

Her türlü olumsuzluğa rağmen Dünya’nın en modern orduların karşı önce Çanakkale’de  büyük destanlar yazan ardından  kurtuluş savaşını İman ruhuyla kazanan bu aziz millet ,yeniden var olduğunu tüm mazlum haklara  bildirerek esin kaynağı oldu.

80 Yıldır  batı güdümünde yönetilen Türkiye, aslına dönüş sinyali verdiği  her dönem  muhtıra ve darbelerle dizginlenerek, demokrasimiz hep sekteye uğratılmıştır.

2001 ‘de  Recep Tayyip Erdoğan Tarafından kurulan Ak parti, Milletin teveccühüyle her seçim oyunu arttırarak Türkiye’nin en büyük ve en başarılı hizmet yapan partisi olarak tarihe altın harflerle ismini yazdırmış oldu.

Bu kadar başarılı hizmetler yapan, 80 yıldır yapılan eserlerin 4-5 katı büyüklüğünde Türkiye ve Dünya’nın en büyük devasa tesislerini son 10 yıla sığdıran Türkiye, haliyle Haçlı batı Dünyasının uykularını kaçırmasına sebep oldu. Onların gözünde artık hasta adam Türkiye gitmiş yerine Dünya’ya meydan okuyan Osmanlı’nın torunları gelmişti.

Son on yılda Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı yapılan sayısız operasyon ve darbe teşebbüslerinin amacı ; Son 10 yılda yaptığı büyük atılımlarla bölgesinde süper güç olma yolunda ilerleyen Türkiye ve onu komuta eden Recep Tayyip Erdoğan’ın  bir an önce durdurulup eski Türkiye ye özlemi içinde olmalarındandır.

15 Temmuz zaferi, Türk milleti için kurtuluş savaşından daha önemli bir milattır.

15 Temmuz gecesi Emperyalist batılı Ülkelerin komutasındaki  Fetö  terör örgütü, ihanet şebekesinin  Türkiye’yi işgal etmek için gerçekleştirdikleri o kanlı gecenin ardından, kahraman milletimiz Vatan ve Bayrak uğruna  tankların altına yatarak, göğüslerini  uçaklara tanklara siper ederek bu haşhaşı  Vatan ve Din düşmanlarına karşı şehadet mertebesine ulaşarak bu satılmışların  kirli emellerine dur demiştir.

15Temmuz gecesinden sonra Türk milletinin 1 ay boyunca göstermiş olduğu bu birlik ve beraberliğin aynısını, dün Rize’de Şehit Uğur Korkmaz'ın Arafat meydanı aratmayan mahşeri kalabalığında gördük.

Ne yaparlarsa yapsınlar içimizdeki dahili ve harici  satılmış düşmanların oyunları bertaraf edilip bozulacaktır.

Bu vesileyle bir kez daha Başta Rizeli şehidimiz Uğur Korkmaz olmak üzere tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimiz ve yaralılarımıza şifalar diliyorum.

 

Osman KÖSEOĞLU

21 Aralık  2016 


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


ANKET

Cuma namazı Önlemler alındığı takdirde kılınabilir mi?

yukarı çık