Rize haberleri Rize'nin en genç haber sitesinde


  • 03 Ekim 2017, Salı 11:38
OsmanKöseoğlu

Osman Köseoğlu

16 NİSAN BİR SEÇİM DEĞİL, HİLAL VE HAÇ’IN RÖVANŞIDIR

    16 NİSAN BİR SEÇİM DEĞİL, HİLAL VE HAÇ’IN  RÖVANŞIDIR

                Nerede Bizim Halifemiz ?

 

Ecdadımız Osmanlı, 600 yıl Dünya'ya İslam'ın Sancaktarlığını Ümmetin başı olarak sürdürmüş, Emperyalist İslam düşmanı Haçlılar, yüz yıllar süren haçlı savaşlarında başta Anadolu olmak üzere Müslüman Türk milletini yok etmek için sayısız saldırı düzenleyen bu faşist soysuzlar, her zaman Osmanlı tokadı yiyerek geri püskürtülmüşlerdir.

Çanakkale Savaşı haçlı ittifakının Osmanlı karşısında  tarihte almış oldukları en büyük hezimettir!.

Ama ne hazindir ki, Çanakkale’de bozguna uğrayan bu leş sürüleri, işbirlikçileri vasıtasıyla cenk meydanlarında kaybetmelerine rağmen masa başında kazanarak, Osmanlı Devletini el birliğiyle yıkarak İslam alemini başsız bırakmışlardır.

Kurtuluş Savaşını Kazanan bu aziz millet, LOZAN'da kör  basiretsiz temsilcileri tarafından sanki mağlup olan ülke konumunda büyük tavizler vererek ,Başta HİLAFET olmak üzere bugün büyük ezikliğini çektiğimiz Musul, Kerkük, Batı Trakya ve 12 ada olmak daha bir çok imtiyazlar vererek sözde zafer naralarıyla bu millet Türk İslam örf ve adetlerden uzaklaştırılarak, sözde batı medeniyeti denilen GAVUR Haçlı yaşam tarzlarını bu millete zorla empoze ettirilerek, Hristiyanlara benzeyen bir nesil oluşturma hedefi güdülmüştür.

Cumhuriyet ilanından sonra  batı medeniyeti denilen laik sistem(aslında medeni olmayan )zorla Müslüman Türk milletine empoze edilerek Hristiyanlara benzeyen inançsız bir nesil yaratılarak kısmen hedeflerine ulaştılar.

Ama ne yaparlarsa yapsınlar İslam’ın son kalesi, Osmanlı Devletinin varisi Ümmeti Muhammed'in  umudu Türkiye, bu gavur batı Emperyalist kan emicilere asla teslim olmayacak, Çanakkale ruhuyla yeniden büyük bir direnişle Ecdadına layık olacaktır.

Hani Avrupa'da din ve Devlet işleri ayrıydı laiklik vardı?

Papa  Vatikan'da  İslam alemi ve Türkiye'ye karşı tüm haçlı Devletlerini toplayarak meydan okurken ,hani nerede bizim Ümmetin Halife’si İslam'ın başı?

Bir kez daha anlaşılmıştır ki, 16 Nisan Referandumu bir seçim değil bir milli dava Ülke meselesidir, Erdoğan düşmanlığı yüzünden kimse bu gavurları sevindirmemelidir!  LOZAN'da kaybettiğimiz Müslüman Türk kimliğinin ve onurumuzun rövanşıdır.

Hristiyan, İnsanlık düşmanı faşistler bunu anladı ama, alnı beş vakit secdeye giden sakallı Hasan’la Hüsnülerin anlamaması çok acı bir tablo !..

Bizim gideceğimiz başka bir ülke yok, İnşallah 16 Nisan'da el  birliğiyle  yeniden Çanakkale ruhuyla mili bir şuurla Avrupa vesayetinden kurtularak tam bağımsız büyük TÜRKİYE için adım atarak, İslam Aleminin bayraktarlığında mazlumların gür sesi olmaya devam edeceğiz ..

                                                                                                                                         29 mart 2017 


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


ANKET

Cuma namazı Önlemler alındığı takdirde kılınabilir mi?

yukarı çık