Osman Köseoğlu(Çavuş) Uyanmassak Uyandıracaklar Hemde Bombalarla !...
Yazı Detayı
07 Haziran 2019 - Cuma 19:19
 
Uyanmassak Uyandıracaklar Hemde Bombalarla !...
Osman Köseoğlu(Çavuş)
alisenfener53@gmail.com
 
 


           İstanbul secimi savaştan farksızıdır. Şayet binalı sandıktan çıkamazsa (akp teşkilatının reise yanlış bilgi vermek suretiyle ). halkla reisin arasına duvar örenler, cimer’den yazılanların bir kısmını reise bildirmeyip saman altı yapanlar, tıpkı abdulhamıt ‘i oyunlarla nasıl yıktılarsa aynı oyunu reise oynuyorlar. Bu seçimlerde sandıktan İmamoğlu çıkarsa KEM-KÜM etmenin bir anlamı kalmayacak. sandıktan çıkana saygı duymak mecburiyetinde kalacağız. Lakin, Sıra reisi itibarsızlaştırıp yalnızlaştıracaklar veya şehit etmek için fırsat kollayacaklar. 
          Millet olarak, 20 yılda yapılan hızmetlerı arar hale geleceğiz.

 Peki neler bekliyor bizi.
1. Yunan ve FETO vari güçlerin panayır şenlikleriyle kutlama yapacaklarını göreceğiz.
2. Büyük şehirdeki sinsi FETO’cular en önemli noktalara getirilecek.  
3. Tüm Alt kadrolar değişecek .
4. Belediye araçları asli vazifesisinin dışında hizmet ettirilecek.
5. Göz boyamayak ve oyunlarını başarıya ulaştırmak için türlü oyunlara başvuracaklar. Bunun için milyon dolarlar harcayacaklar(Asgari ücreti çok yüksek tutarak v.s.) halki memnun edip oyunlarını gizleyecekler.
6. savunma sanayimizdeki kalkınma planları askıya alınacak mevcutlara  kilit vuracaklar. S400 ler ambarlarda çürümeye terk edilecekler. Ülkemiz hava dan gelecek olan tehditlere savunmasız hale gelicek. 
7. Aşağıda belirttiğim Asrın projeleri askıya alınacak yada yaptırılmayacak
    1. Kanal istanbul yaptırılmayacak.
    2. Çanakkale köprüsü hayallerde kalacak.
    3. Denizin altından üç katli geçit iptal edilecek
    4. İpek yolunu Avrupa’ya bağlayacak olan Yavuz sultan selim köprüsündeki tren rayları döşenmeyecek
    5. Dünyanın en büyük “YENİ İSTANBUL HAVA LİMANI” kalan etapları tamamlanmayacak.
    6. Petrol arama sondaj gemilerimiz limanlarda bağlı çürümeye terk edilecek
8. Belediyenin koruduğu fakir ailelere verilen maddi ve manevi (yemek, sağlık,barınak) hizmetleri durdurulacak.
9. Kısa bir zaman içinde eski sıkıntılar (çöp dağları,susuzluk, hastane kuyrukları, ekonomik krizler, devletin iç ve dış güçlere karşı güvenlik tehditlerinin artması) baş gösterecek. 
10. Ülkemiz Lozan denen hezimete bir kez daha 100 yıl mahkum bırakılacak.
11. İşte o zaman “HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK” dıyorlar !!! ya Kimse artık bizimle uğraşmayacak. ABD tasmasını boynumuza geçirip uslu uslu hayatımıza devam edeceğiz  
12. Gelen genç nesillere ana babaları eskiden çektiklerini anlatmamış olacakki !! Gençlik böyle bir hayata dünden razı.!!  Oysa Okullarda verilen Kitap, bilgisayarlar vs eğitim materyalleri ailenin üzerine yük olarak bırakılacak. 
13. Eskiden dolar yüzde 300 artarken ses çıkarmayanlar, şehitler 3-5 değil,  100-150 gelirken sesini çıkaramayanlar, işsizlik milyonlara dayandığında feryat etmeyenler o gün patates 150, Soğan 200tl olunca petrol istasyonlarında mazot, benzin, gaz kuyrukları başlayınca reise düşman kesilenler, düşman sandıkları Reis-i (dostunu) bulamayacak.
14. Bu badirelerden sonra İslamdan kopan bir toplum haline gelince, insan KURAN’a inanmaz, düşmanın sözlerine inanır, cüzi iradesini kullanarak böyle bir hayatı kendı elleriyle getirmiş istemiş olur. (kuluna zulm etmez kul azmayınca)
15. Asıl hedefleri Türkiyeyi parçalamak olduğu için hedeflerine 3-5 beyinsiz yüzünden ulaşacaklar.
         Hadı bu yazıyı okuyanlar bir kez daha düşünsün. Mesele Reis meselesi değil, Beka meselesi olduğunu anladiğimizda iş işten çooooooktan geçmiş olacak. 06–06-2019
Osman KÖSEOĞLU .
 

 
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı