Rize haberleri Rize'nin en genç haber sitesinde

Rizespor Mali Kongresi Düşük Bir Katılımla Rize’de Yapıldı

Ç.Rizespor 82. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısını Bugün Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezinde düşük bir katılımla gerçekleştirildi.

Rizespor Mali Kongresi Düşük Bir Katılımla Rize’de Yapıldı

Ç.Rizespor 82. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısını Bugün Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezinde  düşük bir katılımla  gerçekleştirildi.

Toplantıya, , Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Ç. Rizespor Yönetici statüsünde;  Başkan Metin Kalkavan, Yönetim Kurulu Üyesi Halim Mete, Delegeler ve Rizeliler katıldı.,

Divan Başkalığını Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı’nın yaptığı toplantıda açılış Konuşmasını Yönetim Kurulu Üyesi Halim Mete yaptı. Mete eleştirilerin Rize ve Rizespor’a hiç şüphesiz başarı getireceğine inandığını söyledi. Futbol dışı faaliyetleri yapamadıklarını ancak, yapımı devam eden yüzme havuzu ve  tesislerinin açılışı ile bu eksikliklerini de gidereceklerini söyledi.

Divan Başkanı, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı ise, “Çaykur Rizespor Kulübüne  Rize’de devamlı gelir sağlayabilecek yatırımların gerçekleştirilmesine,  hep beraber oturup çözümler üretmeliyiz dedi.

 da konuşan  Kulüb Başkanı Metin Kalkavan ise, Toplantının öncelikle ülkemize ve Rize mize hayırlı olmasını diledi. Kalkavan,”Belediye Başkanımızın söylediği  gibi devamlı gelir getiren yatırımların kazandırılmasının önemli olduğunu söyledi. Beş yıldır görevde olduğunu  Onyıldır da bonservis bedelini ödemeye çalıştığını söyleyen Kalkavan, Rize nin ve Rizespor’un dişli lerinin birer parçası olmalıyız dedi. Öncelikle birbirimizin görüş ve önerilerine aldığımız kararlara saygı duymalı her zaman Pozitif bir yaklaşımla hem karşımızdakine hemde takımımıza sahip çıkmalıyız dedi. Birçok Rizeli iş adamı elli yıllı aşkın bir süredir bu takımda görev almış bizde 2004 den beri bu mücadelenin içerisinde iyi yada kötü mücadelemizi veriyoruz, çünkü “Rize hepimizin adresidir” dedi. Küçük bir şehir olmamıza rağmen Süper ligde Türkiye de dönem dönem yıllarca başarı ile mücadele etmiş sayılı takımlar arasındayız diyerek sözlerini tamamladı.

Başkan Kalkavanın sözleri kongreye damgasını vurdu : Başkan Kalkavan ilgisizlikten yakınarak , biletlerin 2 lira olduğu  bir yerde maça gelmeyen bizi ileştirebiliyor.Futbolcu  maç içinde gol kaçırıyor  başkan istifa diye seyirci tempo tutuyor.Bir imza kampanyası düzenlendi başkan gitsin diye, Ben haber gönderdim ilk imzayı ben atayım diye !

 

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

ANKET

Cuma namazı Önlemler alındığı takdirde kılınabilir mi?

yukarı çık