Rize haberleri Rize'nin en genç haber sitesinde

Kendirli Halkı Oynanan Bu Kirli Oyunların Farkındadır!..

Tayyip Erdoğan'a gönülden bağlı olan, Ülke, Vatan Bayrak sevgisi için de, ülkesinin kalkınması için İdealleri olan herkes AK Parti içinde, eleştirimesi gereken bazı olumsuz olaylar olmasına rağmen, yine de bu küresel haçlı İttifakı ve onun taşeronu olan ülkemizdeki Zillet ittifakına karşı, AK Parti saflarında bütünleşmelidir  ! Kendirli Beldesinde uygulanmak istenen'de bu kirli oyunların değişik bir versiyonudur... İşte ayrıntılar.......

Kendirli Halkı Oynanan Bu Kirli Oyunların Farkındadır!..

Tayyip Erdoğan'a gönülden bağlı olan, Ülke, Vatan Bayrak sevgisi için de, ülkesinin kalkınması için İdealleri olan herkes AK Parti içinde,( ülke genelinde aday seçimleri vs ..)  bazı olumsuz olaylar olmasına rağmen, yine de bu küresel haçlı İttifakı ve onun taşeronu olan ülkemizdeki Zillet ittifakına karşı, AK Parti saflarında bütünleşmelidr  !

Diğer bütün oluşumlar bağımsız hareketler, başta haçlı ittifakı, Emperyalist AB,D siyonist İsrail ,Fetö ve ülkemizdeki kirli ittifaka hizmet edecektir.

Erdoğan gitsin diyen hiç bir siyasi Parti'nin bir B plani ve vizyonu yoktur !  Hedef sadece RECEP TAYYIP ERDOĞAN ve onun temsil ettiği misyondur !.. 

Dün ilk hedef 2. Abdülhamit'ti, dış destekli kirli bir iittifakla darbeyle uzaklaştırıldı,İktidara gelen iitithatçılar, 600 yıl Dünya’ya adaletle hüküm süren  koca Osmanlı İmparatorluğu'nu yıkıp parçaladılar !..

Tam bağımsız olarak Kurulmayan Türkiye Cumhuriyeti, 783 bin Km'ye hapsedilerek, İslam alemi,Türki Cumhuriyetler ve Ümmetle bağı koparılarak,1000 yıllık medeniyetinden bir gecede koparılarak kolsuz kanatsız cahil bırakıldı !.

 1950 yılına kadar tek partili CHP yönetiminde millet açlık ve sefaletle buğuşarak sefilleri yaşarken, Şehit  Başbakan Adnan Menderes'in iktidarıyla biraz rahat nefes alabildi.

Türkiye'nin ve Milletin uyanmasını istemeyen Emperyalist ABD ve HAÇLI Avrupa ,Taşaronları CHP kanalıyla, 27 mayıs 1960 ihtilalini gerçekleştirerek, Millet egemenliğine paranga vurarak, Türkiye'nin en nazik Başbakanını idam ettiler !

Aynı senaryo daha sonra Merhum  Cumhurbaşkanı Özal Zehirlenerek ortadan kaldırıldı ! Milli GÖRÜŞ lideri REFAH-YOL Hukümetinin efsane Başbakanı Necmettin ERBAKAN, 28 Şubat Postmodern darbeyle uzaklaştırıldı ve Türkiye 50 yıl Ekomomik  ve her alanda geri giderek inançlı insanlar büyük zülümler yaşadı 

Bugün Türkiye'de ERDOĞAN sonrası Halkı bütünleştirecek liderlerin başında gelen Muhsin Yazıcıoğu bir süikasle susturuldu! .Bunun akabinde daha bir çok Vatan evladı, Dış bağlantılı FETÖ,PKKve diğer örgütler tarafından ortadan kaldırıldı.

Yıkılmakta olan, uçurumun kenarındaki Türkiye, iktidara gelen AK PARTİ ve lideri ERDOĞAN sayesine mahsun görünüşünden kısa sürede kurtularak, Bölgesinde eski gücüne kavuşarak, islam alemi ve Ümmette kol kanat gelince,diğer liderlere yaptıkları gibi,operasyonların ardı ardına gelmeye başladı.

15 Temmuz, küresel destekli  FETÖ terör örgütü ve Kemalist Cuntacıların gerçekleştirmek istedikleri hain darbe ile, başta Recep Tayyıp Erdoğan ve Türk milleti'nin bağımsız ve özgürlüğüne tekrar pranga vurulmak istenmiş, Şehitlik özlemiyle yediden yetmişe herkes sokaklara çıkararak, bu aziz Vatanı, Çanakkale'de olduğu gibi, bu işgalcı İslam ve Türk düşmanlarına geçit vermeyerek bir Ulusun namus ve şerefine sahip çıktılar ! 

15 Temmuz Gecesi vatan ve Bayrak uğruna canlarını feda eden  250 şehidimizi bir kez daha rahmetle anıyor, ve gazilerimize şukranlarımı sunuyorum 

Onun için 31 Mart yerel seçimleri bir mahalli idare seçimlerinden ziyade, Genel seçimlerden daha da önemlidir! Çünkü onların ilk hedefi başta İstanbul ve Ankara'nın AK Parti'den koparılıp ve kısa sürede Türkiye'de kaos ortamı oluşturularak, erken bir genel seçimle Tayyip Erdoğan'ı iktidardan uzaklaştırıp, 15 Temmuz'da gerçekleştiremedileri emellerine ulaşmak için  bütün Hedefleri bu !

15 temmuz’da elleriyle Tanklara dur diyen bu kahraman millet, bu kirli ittifaklara, oyunlara alet olmayacaktır ! 

Türkiye’de olduğu gibi,Kendirli Beldemizde’de oyun farklı değil, daha Önce adaylık sürecinde,Başkan Alaatin Serdar’a karşı kurulan ve Rizevizyon sayesinde ortaya çıkardığımız KUMPAS’ın deşifre olmasından sonra, Ak Parti Rize Teşkilatları oynanan fitne fesat oyunları görerek ,Kendirli’de tekrar Sn Cumhurbaşkanız’ında teveccuhuyla yeniden,  AK PARTİ  Alaattin Serdar’ı aday gösterdi.

12 Kasım 2008’de kaleme aldığımız başta Rize siyaseti ve Yerel basında büyük ses getiren  “ BAŞKAN SERDAR’A KARŞI BÜYÜK KOMPLO” olayının ve düzenleyenin deşifre olup  açığa çıkmasıyla, AK Parti’den organik ve inorganik bağı kalmayan ve kırmızı kartla uzaklaştırılan bugün ki bağımsız aday,apar topar, Yıllarca, Rize sokaklarında dava dava diye anlattığı Erdoğan ve Ak partiyle GÖNÜL ilişkisini noter kanalıyla keserek, nasıl bir DAVA adamı olduğunu tüm KENDİRLİ halkına göstermiş oldu !

Ak Parti’den umudunu kesen büyük dava adamı , B planını hayata  geçirerek SAADET PARTİSİ’nden aday olmak için yeni planlarını devreye soktu,Rize Saadet partisin’de oluşan kısa bir sarsıntı ve istifaların ardından, yayınladıkları deklarasyon’la  Saadet  partisinin bu kişiyle hiç bir iilişkisi organik bağlarının bulunmadığını ifade ederek, Saadet partisi teşkilâtı adaylarına sahip çıkarak partililerini olası büyük bir tehlikeden kurtarmış oldular !..

 Dört ay önce Haber sitemizde  yazdığımız ve ortaya çıkardığımız Kumpas olayında’da bahsettiğimiz gibi bu sefer  C planı hayata geçirilerek  BAĞIMSIZ ADAY olarak Kendirli halkının karşısına çıkıldı.

5 Yılda Kendirli halkı, AK PARTİ ve Alaattin Serdar yönetiminde nasıl değişim ve dönüşüm yaşadığını , 50 yılda yapılamayan büyük devasa yatırım ve hizmetleri en ince ayrıntılarıyla biliyor ve yaşıyor,

Kendirli halkı,Yapılacak hizmetlerin ancak Erdoğan önderliğindeki AK PARTİ sayesinde hayata  geçeceğini bilecek kadar ileri görüşlü , davasına sahip çıkan insanlardır.Diğer adayların vaatleri fantaziden öteye geçmeyen, hayal ürünü,taraftarlarına kısa süreli mutluluk hormonu vermekten başka bir  şey değil,”LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜMEZ

31 Mart seçimlerinin bir yerel seçim olmadığını herkes gayet iyi biliyor, Yukarıda’da anlattığimız gibi bu seçimler bir BEKA sorunudur !.

Başta Türk halkı olmak üzere Kendirli’li Vatandaşlar, oynanan bu oyunların farkına vararak, 2018 yılında nasıl Cumhurbaşkanlığı seçiminde  1865 oyla % 95 oy vererek  Reise bağlığını göstermişse,aynı kararlılık ve gönül bağıyla AK PARTİ ve  ERDOĞAN’nın yanında bu  kirli ittifaklara karşı dik durmasının bilincindedir.

Kendirli, Başkan Erdoğan'ı bugüne kadar hiç yanıltmadı,bundan sonrada onun yanında olup yanıltmayacaktır !

Ben Tayyip Erdoğan'ı seviyorum diyen herkes AK PARTİ çatısı altında gönül bağıyla kucaklaşmalıdır,Diğer tüm oluşumlar ERDOĞAN karşıtı oluşumlardır.

31 mart seçimlerinin baştaTürkiye'de olmak üzere,Rize ve Kendirli’ye hayırlı olmasını yüce Allah’tan temenni ediyorum

30 mart 2019

 Osman KÖSEOĞLU.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık