Vali Kemal ÇEBER'in Anneler Günü Mesajı
Rize
Haber
09 Mayıs 2021 - Pazar 00:17
 
Vali Kemal ÇEBER'in Anneler Günü Mesajı
Toplumumuzun temelini oluşturan, aile yuvasını, fedakârlıklarıyla bir arada tutarak bir huzur adasına dönüştüren annelerimizin bu özel gününü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.
RİZE HABERLERİ Haberi
Vali Kemal ÇEBER'in Anneler Günü Mesajı

 

Bizi millet yapan değerlerimizin, toplum kültürümüzün ve geleneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasında en önemli rol şüphesiz ki annelerimizindir. Şefkatin ve hoşgörünün tükenmez kaynağı olan Annelik, bizim inanç anlayışımıza göre de en yüce, en kutsal vazifelerinden biri; anneler ise iyiliği en çok hak edenlerdir. Bizleri canından bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizin hakkı asla ödenemez. Bizleri en iyi şekilde yetiştirmek, hayata hazırlamak için karşılıksız sevgi veren, beklentisiz emek harcayan annelerimize bizden bekledikleri sevgi ve saygıyı göstermek bir görev değil, içten gelen duygu olmalıdır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Şehit ve Gazilerimizin anneleri olmak üzere, bütün annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum. Sevgilerimle.

 

Kemal ÇEBER

Rize Valisi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Kemal, ÇEBER'in, Anneler, Günü, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı