Üzeyir Tekeşin, ÇAYKUR Tarım Dairesi Başkanlığına Atandı
Rize
Haber
22 Mart 2021 - Pazartesi 17:20
 
Üzeyir Tekeşin, ÇAYKUR Tarım Dairesi Başkanlığına Atandı
Hafta sonu ÇAYKUR Tarım Daire Başkanı Zeki Karaoğlu'nun Çaykur Genel Müdür Yardımcılığına atanmasından sonra boş olan Tarım Daire Başkanlığına Fındıklı ÇAYKUR Çay fabrikası Müdürü Üzeyir Tekeşin atandı.
ÇAY Haberi
Üzeyir Tekeşin, ÇAYKUR Tarım Dairesi Başkanlığına Atandı

Çaykur atama Rüzgarı devam ediyor..

Hafta sonu İdari işler Daire Başkanı Erdinç Hatinoğlu ve Tarım Dairesi Başkanı Zeki Karaoğlu'nun Çaykur Genel Müdür yardımcılığına atanmasından sonra boş olan  İdari İşler ve Tarım daire Başkanlığına atamalar yapıldı.

Hafta sonu ÇAYKUR Tarım Daire Başkanı Zeki Karaoğlu'nun Çaykur Genel Müdür Yardımcılığına atanmasından sonra boş olan Tarım Daire Başkanlığına Fındıklı çaykur Çay fabrikası Müdürü Üzeyir Tekeşin atandı.

Üzeyir Tekeşin Kimdir 

Üzeyir Tekeşir 1966 yılında Ardeşen'de doğdu.1992 yılında melyat çay fabrıkasında işçi olarak göreve başladı,1994 yılında memuriyete geçen Tekeşin, Mühendis kadrosuyla Çayeli Büyükköy Çay fabrikasına atandı..

Aynı yıl İşletme ve Üretim kısım Müdürlüğü görevini vekaleten yürüttü.1997 yılında Kirazlık,1999 yılında Ardeşen Çaykur çay fabrikasına tayın oldu.

2000 yılında aynı fabrikada vekaleten müdür yardımcılığı görevinde bulunduktan sonra,2013 yılında Fındıklı Çay fabrıkasına Müdür olarak atandı.

9 yıl Fındıklı ÇAYKUR çay fabrıkasına müdür olarak görev yaptıktan sonra 22 03 2021 tarihinde ÇAYKUR Genel Müdürlüğü Tarım Dairesi  Başkanlığna atandı..

Evli 3 çocuk babası Üzeyir Tekeşin'in tebrik ediyor.yeni görevinde başarılar dilerim..

Osman Köseoğlu

www.rizevizyon.com

İLGİLİ HABERİMİZ

ÇAYKUR İdari Işler Daire Başkanlığına Ensar Serdar Atandı!

Son Dakika! ÇAYKUR Genel Müdür Yardımcılığına Zeki Karaoğlu ve Erdinç Hatinoğlu Atandı

Kaynak: Editör:
Etiketler: Üzeyir, Tekeşin,, ÇAYKUR, Tarım, Dairesi, Başkanlığına, Atandı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı