Sedat Peker Suskunluğunu Bozdu! Operasyonun Arkasında Ağar ve Pelikancıları İşaret Etti
Rize
Haber
02 Mayıs 2021 - Pazar 13:21
 
Sedat Peker Suskunluğunu Bozdu! Operasyonun Arkasında Ağar ve Pelikancıları İşaret Etti
Sedat Peker, kendisi ve adamlarına yönelik gerçekleştirilen operasyon sonrası ilk kez konuştu. Sedat Peker, Mehmet Ağar'a şok suçlamalar yöneltirken, operasyonun arkasında Mehmet Ağar ve Pelikancılar grubunun olduğunu söyledi.İşte aytıntılar..
GÜNDEM Haberi
Sedat Peker Suskunluğunu Bozdu! Operasyonun Arkasında Ağar ve Pelikancıları İşaret Etti

Geçtiğimiz günlerde Türkiye'deki adamlarına yönelik operasyon yapılan ve evinde arama gerçekleştirilen Sedat Peker, sessizliğini bozdu.

Yurt dışında olduğu bilinen Peker, operasyonun arkasında Mehmet Ağar ve "Pelikancılar"ın olduğunu öne sürdü.

 

Uzun bir süredir yurt dışında bulunan Sedat Peker, operasyonlar ve gözaltılar hakkında sessizliğini bozdu. Son dönemlerde hakkında çıkan haberlere ilişkin bir video yayınlayan Sedat Peker, operasyonun perde arkasını anlattı

"Mehmet Ağar ve Pelikancılar olarak bilinen grup, bazı güç odakları için şahsıma yapılan kanunsuzlukların taşeronluğunu yaptılar. Benim kafama takılan sorulardan en en önemlisi şu: Mehmet Ağar, yılların kurdu. Hiçbir işinde iz bırakmaz. Bu kadar iz, onun yönettiği, onun yönlendirdiği işte neden bırakıldı?:

"Kıymetli dostlarım, bildiğiniz üzere takriben bir senedir içinde bulunduğum şartlarla ilgili bir paylaşım yapmadım. Üç ay içinde 12 tane video çekerek yaşanılanları sizlerle paylaşacağım.

Geçmişte yaşanan ve gelecekte yaşanacak olan olayların sizin hakemliğinizde gelişmesinin en adil davranış olacağına inanıyorum.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri,  9 Nisan'da İstanbul, Ankara, Hatay, Konya, Sakarya, Kocaeli ve Trabzon'da eş zamanlı operasyon düzenlemiş, 121 adreste arama gerçekleştirilen baskınlarda 52 şüpheli yakalanmıştı. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sedat, Peker, Suskunluğunu, Bozdu!, Operasyonun, Arkasında, Ağar, ve, Pelikancıları, İşaret, Etti, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı