Rize'ye Gelmekte Olan Asfalt Yüklü Tır İkizdere'de Devrilerek Yandı !
Rize
Haber
19 Nisan 2021 - Pazartesi 19:07
 
Rize'ye Gelmekte Olan Asfalt Yüklü Tır İkizdere'de Devrilerek Yandı !
Erzurum’dan yüklediği asfalt malzemesini Rize’ye götüren Bilal Doğan yönetimindeki 73 FE 081 plakalı TIR İkizdere ilçesinin Erzurum girişi tarafından Tulumpınar köyü altında aracın frenlerinin ısınması ve frenlerinin tutmaması sonucu şoförün daha büyük bir kazaya sebebiyet vermemesi için aracı devirmesi sonucu çıkan yangına İkizdere itfaiyesi müdahale ederek kısa sürede söndürdü..
RİZE HABERLERİ Haberi
Rize'ye Gelmekte Olan Asfalt Yüklü Tır İkizdere'de Devrilerek Yandı !

Bugün saat 17.00 dolaylarında Erzurum’dan yüklediği asfalt malzemesini Rize’ye götüren Bilal Doğan yönetimindeki 73 FE 081 plakalı TIR  İkizdere ilçesinin Erzurum  girişi tarafından Tulumpınar köyü altında aracın frenlerinin ısınması ve frenlerinin tutmaması sonucu şoförün  daha büyük bir kazaya sebebiyet vermemesi  için aracı devirmesi sonucu çıkan yangına İkizdere itfaiyesi müdahale ederek kısa sürede söndürdü..

Araçta maddi hasar meydana gelirken,Ölen yada yaralanan olmadı..


Konyla ilgili İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz,bu yol güzegahını kullanan şöförleri uyararak: bu yolu kullanacak şöför kardeşlerime ikazımızdır..!

Özellikle ovit çıkışından ikizdere’ye kadar olan mesafede malesef şöförlerimiz suratli yol alıyor  bu yol rampa aşağı olduğundan  araçlar frenlere yükleniyor ve ölümcül sonuçlara varan  kazalara sebebiyet veriliyor.. 
lütfen  Dikkat, lütfen Dikkat..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'ye, Gelmekte, Olan, Asfalt, Yüklü, Tır, İkizdere'de, Devrilerek, Yandı, !, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı