Rize Tarım İl Müdürlüğüne İlginç Atama ! Şafak Bulut'un Yerine Murat Genç Atandı !.. google-site-verification=o9NKMr65mo7NoFynwBLRl72bXLs9ovWOIwfU4MSzpn4
Rize
Haber
09 Ocak 2021 - Cumartesi 02:00 Bu haber 5124 kez okundu
 
Rize Tarım İl Müdürlüğüne İlginç Atama ! Şafak Bulut'un Yerine Murat Genç Atandı !..
Rize İl Tarım ve Orman Müdürü Şafak Bulut görevden alındı. Yerine Çaykur Tersane Çay Fabrikası Müdürü, Rize Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Çayeli'nden Murat Genç atandı.
RİZE HABERLERİ Haberi
Rize Tarım İl Müdürlüğüne İlginç Atama ! Şafak Bulut'un Yerine Murat Genç Atandı !..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 9 Ocak 2021  tarihli 31359 sayılı atamayla görevden alma ve atamalar neticesinde  görevden alınması beklenen Rize İl Tarım ve Orman Müdürü Şafak Bulut görevden alınırken, Bulut’tan boşalan Rize İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne ilgiç bir atama yapılarak, ÇAYKUR  Tershane Fabrika Müdürü, Rize Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Çayeli'nden Murat Genç’in ataması yapıldı.

Atama kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Kararda şunlar kaydedildi: “3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3üncü maddeleri gereğince, Tarım ve Orman Bakanlığı Rize İl Tarım ve Orman Müdürü Şafak Bulut görevden alınmış ve bu suretle boşalan Rize İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Murat Genç atanmıştır.”

www.rizevizyon.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize, Tarım, İl, Müdürlüğüne, İlginç, Atama, !, Şafak, Bulut'un, Yerine, Murat, Genç, Atandı, !..,
Yorumlar
Haber Yazılımı