Prof. Dr Şaban Şimşek,DELTA Virüsüne Yakalandı
Haber
18 Eylül 2021 - Cumartesi 01:07
 
Prof. Dr Şaban Şimşek,DELTA Virüsüne Yakalandı
MEB eski müsteşarı, yazar, Türkiye’nin sayılı göz hekimlerinden, Karadeniz'de ilk göz naklinin yapılmasında ekip başkanı, RTEÜ eski Dekanlarından İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi göz hastalıkları bölümü doktorlarından Prof. Dr Şaban Şimşek Koronavirüse Yakalandı
SAĞLIK Haberi
Prof. Dr Şaban Şimşek,DELTA Virüsüne Yakalandı

MEB eski müsteşarı, yazar, Türkiye’nin sayılı göz hekimlerinden, Karadeniz'de ilk göz naklinin yapılmasında ekip başkanı, RTEÜ eski Dekanlarından İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi göz hastalıkları bölümü doktorlarından Prof. Dr Şaban Şimşek  Koronavirüse Yakalandı

Prof. Dr Şaban Şimşek,sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,bugünkü test sonucum DELTA (+) çıkmıştır.
8 gün önceki testim (-) idi. Ancak bende birtakım gribal şikayetler ve halsizlik vardı. Dolayısıyla o testin Yanlış (-) olma ihtimalini de göz önünde bulundurarak son 13-14 gün içerisinde benimle yakın temasta olanların (herhangi bir şikayeti olmasa da yahut hafif grip gibi de olsa) test yaptırmasında yarar vardır.
Ben kimden kaptım bilmiyorum elbette, belki bir hastamdan belki bir arkadaştan. Ama benim bulaştırdığım insan varsa hem özür hem de kendidine şifa dilerim.

Moralim kötü değil; ÇÜNKÜ AŞILARIMI OLDUM.
Bu vesileyle bir kez daha söylemek isterim ki lütfen aşılarınızı olunuz!
Son bir şey daha…

Aşı virüsü kapmaya engel değil. Sadece hastalığı hafif geçirmeye yetiyor. Hafif geçince de öksürük aksarık olmayınca damlacık enfeksiyonu yoluyla başkasına bulaşmayı engellemiş oluyor.

Ama tabii ki temas yoluyla yine bulaştıra biliyorsunuz. Herkese sağlıklı günler dilerim dedi.

İnsanlara sağlık ve ifa dağıtan Şaban Prof.Dr Şaban Şimşek Hocaya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.


Prof.Dr Şaban Şimşek
17.eylül.2021
İSTANBUL

 

aktuel53

Kaynak: Editör:
Etiketler: Prof., Dr, Şaban, Şimşek,DELTA, Virüsüne, Yakalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı