KENDER’den İş adamı Nail Aydın ve Müftü Mehmet Uzun’a Ziyaret
Rize
Haber
23 Nisan 2021 - Cuma 00:12
 
KENDER’den İş adamı Nail Aydın ve Müftü Mehmet Uzun’a Ziyaret
(KENDER ) Kendirli Eğitim Kültür ve Sosyal yardımlaşma derneğinden Bursa Osmangazi Müftüsü Kendirli beldesinden Mehmet Uzun ve İş adamı İmparator makinelerinin sahibi Nail Aydın’ı ziyaret ederek istişarede bulundular.
RİZE HABERLERİ Haberi
KENDER’den İş adamı Nail Aydın ve Müftü Mehmet Uzun’a Ziyaret

Kısa adı (KENDER ) Kendirli Eğitim Kültür ve Sosyal yardımlaşma derneği Başkanı Mehmet öksüz ve  Mehmet Kara, Bursa Osmangazi Müftüsü Mehmet Uzun ve İş adamı İmparator makinelerinin sahibi Nail Aydın’ı ziyaret ederek istişarede bulundular.

Görev yaptığı yerlerde pozitif enerjisiyle daima iz bırakan, geçen yıl  Çayeli İlçe müftülüğünden Bursa Osmangazi Müftüsü olarak atan Mehmet Uzun,KENDER Yönetiminin yapmış olduğu ziyaretten oldukça mutu olduğunu ifade ederek,KENDER yönetiminin yapmış olduğu başarılı çalışmaları taktirle karşıladığını ifade etti.

Başkan Öksüz’de,Mehmet Uzun hocamıza Nezaket ziyaretinde bulunduk. Derneğimize katkılarından dolayı müftümüze teşekkür ediyor, Hayırlı çalışmalar diliyoruz. dedi..

 

İmparatör Makinelerinin Sahibi Nail Aydın Ziyarette yaptığı açıklamada.  25  yıldan beri bu işi yapıyorum hala telefonla mal satıyoruz.. Makinamız genelde arıza falan vermez, şöyle bir örnek verelim Mudanya tarafında eşkel  diye bir köyde 18 yıl önce satmış olduğumuz temizlik makinesi hala kullanılıyor.. Bizim müşteri memnuniyetimiz bir malı alan adam memnuniyetini bir başka arkadaşına anlatması gerekir ki, öyle bir geri dönüşler olsun öyle bir konumuz var, biz böyle devam ediyoruz

Tüm Türkiyeʹde Satışlarımızı yapıyoruz, yurt dışına da gidiyor ihracat  durumumuz yok, mesela  yurt dışına çıkan imam arkadaşlarımız makinenizi anlatıp bizi övüyorlar, biz bu şekilde Almanyaʹda Fransa Dubai ve Yunanistanʹdaki camilerde bu tür makinelerimizi gönderiyoruz.

Bütün Türkiyeʹye kargo ile ürünlerimizi gönderiyoruz. Bursaʹda satışlarımızı kendimiz gerçekleştiriyoruz.

Üyesi olduğum ve gönül bağımın bulunduğu KENDER Yönetimin yapmış olduğu bu ziyaret ve jestten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum..

Mehmet Öksüz’de ziyarette yaptığı açıklamada: Derneğimize yaptığı katkılardan dolayı İMPARATÖR makinelerinin sahibi Nail Aydin beye teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz..

Osman Köseoğlu

İLGİLİ HABER

Rizeʹden Başlayıp Bursaʹya Uzanan İmparator Makinaʹnın öyküsü !..

www.rizevizyon.com

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KENDER’den, İş, adamı, Nail, Aydın, ve, Müftü, Mehmet, Uzun’a, Ziyaret, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı