Gol Düellosun da Kazanan Ev Sahibi Oldu..
Rize
Haber
20 Nisan 2021 - Salı 21:26
 
Gol Düellosun da Kazanan Ev Sahibi Oldu..
Oyuna çok kötü başlayan ve ilk on dakika da yediği şok iki gol ile bir anda neye uğradığını şaşıran ev sahibii takım çabuk toparlandı..Geçen hafta Trabzonspor karşısında son dakikalarda atmış olduğu füze'yi bu kez Konyaspor karşısın da deneyen Dokoviç bu kez tam isabet hedefine ulaştı.
SPOR Haberi
Gol Düellosun da Kazanan Ev Sahibi Oldu..

..Ardından Michelak skoru eşitleyince bir anda maçın sehri de değişti...İkinci yarıda kanatları daha iyi kullanan takım Ç.Rizespor olunca gollerde gelmeye başladı zor olan maçı da kolaya çevrince  puan olarak Konya plakasını,skor olarak da  Rize plakasını yakalayınca küme düşme potasında da oldukça rahatlamış oldu....Maçın genelinde  ekibimiz özellikle  yenilen gollerde defans da büyük hatalar yaptı.. Her iki takımında kazanmak için sahaya çıkması sebebi ile orta sahayı pres yapmadan da rahat geçince ortaya zevkli ve bol pozisyonlu bir oyun çıktı..


     Geldiği günden bu yana üstüne koyarak oynayan Dokovic  hem gol attı hem de çok çalıştı...Yine sezon başı çok eleştiri alan Michalak  git gide kendini oldukça geliştirmek de olup gerek atmış olduğu gol gerek bire bir rakip eksiltmede maçın iyileri arasında olup bu oyuncun gelecek sezon da takım da kalması gerekir..Diğer oyuncular dan Remy maç eksiği olmasına rağmen  oda  klasını atmış olduğu klas bir gol ile kanıtlamış oldu..Baiano sonradan oyuna girdiği halde bu sezon en olumlu oyununu oynadı...

         Sonuç olarak yenik duruma düşen bir takımın  2-0 dan maçı çevirmesi  bu takımın kendine öz güvenini kazanmış olup burada geldiğ zaman eleştiri yaptığımız Bülent hoca ve ekibini de tebrik ederiz..Bu takım artık büyük  mucize eseri olmazsa lig de kaldı diyebiliriz..İnsallah da ligi daha da iyi yerlerde bitiririz.
                  Konuk Konya takımı maç boyunca açık oyunu ile kazanmak için geldiği ve bunu da pozitif oyunu ile gösterdi..Genç jenerasyon hocalar dan  çok beğendiğim İlhan Palut  hoca  takıma iyi bir ivme kazandırmış..Gelecek sezon daha iyi olacaklarını tahmin ediyorum...

      HASAN KARAAHMETOĞLU

İLGİLİ HABER

Rizespor 2-0 Mağlubiyetten 5-3'lük Galibiyete Ulaştı 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gol, Düellosun, da, Kazanan, Ev, Sahibi, Oldu..,
Yorumlar
Haber Yazılımı