CHP'i Başkan,16 Yaşındaki Çocuğa tecavüz edip Hamile Bıraktı !
Rize
Haber
07 Mayıs 2021 - Cuma 15:58
 
CHP'i Başkan,16 Yaşındaki Çocuğa tecavüz edip Hamile Bıraktı !
CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba tarafından göreve getirilen Kale İlçe Başkanı Süleyman Karabulut'un 16 yaşındaki bir çocuğa tecavüz edip hamile bıraktığı ortaya çıktı. Olayın ayrıntıları dehşete düşürdü. Skandalın ortaya çıkmasından çekinen CHP'li başkanın, çocuğun ailesine sessiz kalmaları için yüklü miktarda para verdiği de iddia edildi
SİYASET Haberi
CHP'i Başkan,16 Yaşındaki Çocuğa tecavüz edip Hamile Bıraktı !

 

Kale ilçe başkanlığı önünden yayın yapan Fırat Öztürk, CHP'nin tecavüz olayına sessiz kaldığının altını çizdi. Fırat Öztürk, "Veli Ağbaba tarafından, CHP Malatya il ve ilçe başkanlığından herhangi bir açıklama yok ve Süleyman Karabulut'a da ulaşılamıyor." dedi.

CHP'de ardı arkası kesilmeyen taciz ve tecavüz vakalarına bir yenisi daha eklendi. CHP'li Veli Ağbaba tarafından göreve getirildiği öğrenilen CHP Kale İlçe Başkanı 62 yaşındaki Süleyman Karabulut'un 16 yaşındaki Berivan isimli bir kız çocuğunu hamile bıraktığı ve bu olayın kapatılması için ailesine para verildiği iddia edildi.
CHP SESSİZLİĞİNİ KORUYOR


A Haber muhabiri Fırat Öztürk, tecavüz olayına dair son dakika gelişmelerini Kale ilçe başkanlığı binasının önünden aktardı. Öztürk, "Hala bir açıklama yok, CHP sessizliğini koruyor" dedi. Öztürk, "Kale CHP İlçe Başkanı Süleyman Karabulut 16 yaşındaki Berivan isimli bir genç kıza tecavüzde bulunduğu iddiası var. Ve bu tecavüz sonrasında da Berivan isimli kız çocuğu, çocuk dünyaya getirdi. Detaylar bir TV programında ortaya çıktı. Berivan'ın resmi olarak evlendiği kişi açıkladı, 'biz evlendiğimizde 6 aylık hamileymiş' iddiasında bulundu ve çocuğun kendinden olmadığını söyledi." dedi.
TECAVÜZCÜYE ULAŞILAMIYOR
Fırat Öztürk, "Veli Ağbaba tarafından, CHP Malatya il ve ilçe başkanlığından herhangi bir açıklama yok ve Süleyman Karabulut'a da ulaşılamıyor. Buradaki vatandaşlarla görüştüğümüzde özellikle bu ilçenin bu tür durumla anılması çok zorlarına gittiğini belirtiyorlar ve bir an önce olayın aydınlatılmasını ve şahsın emniyet güçleri tarafından gözaltına alınmasını istiyorlar" şeklinde konuştu.

Konuyla ilgili Ak parti Malatya il başkanlığı bir açıklama yaptı 
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP'i, Başkan,16, Yaşındaki, Çocuğa, tecavüz, edip, Hamile, Bıraktı, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı