ÇAYKUR İdari Işler Daire Başkanlığına Ensar Serdar Atandı!
Rize
Haber
22 Mart 2021 - Pazartesi 14:52
 
ÇAYKUR İdari Işler Daire Başkanlığına Ensar Serdar Atandı!
Çaykur'da atamalar hiç kesmeden devam ediyor hafta sonu idari işler Daire Başkanı Erdinç Hatinoğlu'nun Çaykur Genel müdür yardımcılığına atanmasından sonra boş olan idari işler Daire Başkanlığına personel Şube Müdürlerinden Ensar Serdar Atandı...
ÇAY Haberi
ÇAYKUR İdari Işler Daire Başkanlığına Ensar Serdar Atandı!

Çaykur atama Rüzgarı devam ediyor..

Hafta sonu İdari işler Daire Başkanı Erdinç Hatinoğlu ve Tarım Dairesi Başkanı Zeki Karaoğlu'nun Çaykur Genel Müdür yardımcılığına atanmasından sonra boş olan İdari işler Daire Başkanlığı ve Tarım daire Başkanlığına atamalar yapıldı..

İdari işler Daire Başkanlığına Çaykur Personel Şube Müdürlerinden Ensar Serdar atanırken, Tarım Dairesi başkanlığına Fındıklı Çaykur müdürü Üzeyir Tekeşin atandı ..

Ensar Serdar Kimdir 

1961 Ylında Rize'nin Kendirli Beldesinde doğdu

 

ÇAYKUR’da memuriyet hayatına 1986 Yılında Derepazarı Çay fabrikasında başladı.1991 Yılında Kendirli ÇAYKUR çay fabrikasına nakil oldu.1993 yılında şef olan Serdar,1996 yılında ÇAYKUR Genel Müdürlüğü personel Dairesine atandıktan sonra,98 yılında uzman olduktan sonra 2001 yılında Derepazarı Tershane Çay Fabrikasına kısım Müdürü olarak atandı.

20 10 2008 tarihinde  ÇAYKUR Genel Müdürlüğü  Personel Daire Başkalığına şube müdürü  atanmıştı. Tershane  ve proje daire Başkanlığındaki görevlerini’de  fiilen Personel Daire Başkanlında geçici olarak devam etmekle olup yaklaşık  25 yıl aralıksız görev yapan Ensar Serdar ,22 03 2021 tarihinde ÇAYKUR Genel Müdürlüğü İdari İşler Daire Başkanı olarak atandı..

Evli ve 3 çocuk  babası Ensar Serdar'ı tebrik ediyor  yeni görevinde başarılar dilerim

Osman Köseoğlu

İLGİLİ HABERİMİZ

Son Dakika! ÇAYKUR Genel Müdür Yardımcılığına Zeki Karaoğlu ve Erdinç Hatinoğlu Atandı

Osman Köseoğlu

www.rizevizyon.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAYKUR, İdari, Işler, Daire, Başkanlığına, Ensar, Serdar, Atandı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı