ARHAVİ CHP’Lİ BELEİDYE BAŞKANI VASFİ KURDOĞLU, MHP ‘Lİ İKİZDERE BELEDİYE BAŞKANI KARAGÖZ’E TEŞEKKÜR ETTİ
Haber
17 Eylül 2021 - Cuma 23:15
 
ARHAVİ CHP’Lİ BELEİDYE BAŞKANI VASFİ KURDOĞLU, MHP ‘Lİ İKİZDERE BELEDİYE BAŞKANI KARAGÖZ’E TEŞEKKÜR ETTİ
Artvin'in Arhavi ilçesi, Belediye Başkanı İkizdere Belediye Başkanını ziyaret ederek doğal afetteki yardımları için teşekkür etti.
RİZE HABERLERİ Haberi
ARHAVİ CHP’Lİ BELEİDYE BAŞKANI VASFİ KURDOĞLU, MHP ‘Lİ İKİZDERE BELEDİYE BAŞKANI  KARAGÖZ’E TEŞEKKÜR ETTİ

 

Arhavi’de 25 Temmuzda yaşanan doğal afette temizlik ve hafriyat boşaltma çalışmalarına destek olmak için Arhavi ilçesine araç ve iş makinesi gönderdiklerini söyleyen MHP ‘li İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz ’komşumuza araç yardımında bulunduk ve bu insani görevdi. Biz imkânlarımız ölçüsünde yardım ettik.

Bugün olsa yine yapardık. Şiddetli yağmurlar sonucu meydana gelen sel Arhavi ilçesinde maddi olarak büyük zarar yol açmıştı. Yaşanan sel felaketine imkânlarımız dahlinde temizleme çalışmalarına yardımcı olmak adına araç ve iş makinasını İkizdere Belediyesi olarak göndermiştik.

Bugün Belediye Başkanım şahsıma ve ekibime teşekkür etmek için ziyaretimize geldi. Değerli Belediye Başkanım Vasfi Kurdoğlu’na bu nazik ziyaretleri için şahsım, ilçem ve ekibim adına teşekkür ederim’dedi.

CHP’li Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğdu ziyarette’’ yardımları için Hakan Başkanıma ve İkizdere Belediyesine teşekkür ediyorum. 25 Temmuzda meydana gelen sel afetinde Arhavi’de kim yardıma geldiyse hepsine teşekkür ediyorum. Böyle hizmetlerin partisi olmaz. Teşekkür ediyorum’ dedi.

İsmet Kösoğlu

Kaynak: Editör:
Etiketler: ARHAVİ, CHP’Lİ, BELEİDYE, BAŞKANI, VASFİ, KURDOĞLU,, MHP, ‘Lİ, İKİZDERE, BELEDİYE, BAŞKANI, , KARAGÖZ’E, TEŞEKKÜR, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı