Rize haberleri Rize'nin en genç haber sitesinde

Ayasofya’mızı Açmak Yetmez!

Önce kırık gönüllerin İktidarımıza kilitli olan kapılarını sevgi, merhamet ve af anahtarıyla açmalıyız! Nafaka, KHK ve diğer Fetozede mağdurları, erken yaşta evlilik mağdurları, diğer tüm mazlum ve mağdur kardeşlerimizi Bizans entrikacılarının tuzaklarından kurtarmak için mutlaka Hak ve Adalet ilkelerinin kapılarını acilen açmalıyız!......

Ayasofya’mızı Açmak Yetmez!

Bismillahirrahmanirrahim

Bizleri İnsan olarak yaratan, akıl nimetiyle donatan, sayısız nimetlerinin en üstünü Müslümanlardan kılan ve kurduğu Dünya ve diğer Âlem sofrasında sayısız nimetleriyle yaşatan ve tüm nimetlerinin hesabını hepimize bir nefes yakın olan ölümümüzle başlayan Kabir Hayatımızdan sonra Ahiret’in büyük buluşma ve duruşma gününde soracak olan Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah (c.c)’a hamd ve Eşsiz Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-î Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Hocalarımıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi Olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

‘’Camiye Hayır Partisi’’ zihniyetinin asırlık ana hedefi Bizans ve rejimini yeniden hortlatmaktır! İsmi ile müsemma devrimlerle; tarihimizi, medeniyetimizi, milli hukukumuzu, kültürümüzü, harflerimizi, örf ve ananelerimizi kısaca tüm değerlerimizi altı okuyla devirerek Türkiye’mizi emperyalistlerin müstemleke (Koloni) ülkesi haline dönüştürmeyi hedeflediler! Allah (c.c), bu; sinsi, Siyonist Şeytani planlarını, Rahmani planıyla bozdu Elhamdülillah!

Fatih Sultan Muhammed Hazretlerinin emaneti, Fethin mührü Ayasofya Camii’ni Avrupa’lı Efendilerinin talimatlarıyla zincirleyip müzeye çevirecek kadar Din ve Vatan düşmanı bu Ebu Cehil zihniyetine hala destek verenlere şaşıyorum!

Dedelerimizin katilleri Avustralya’lı Anzakların Çanakkale’ye savaşmak için gelişini ve bu topraklara gömülüşlerini her sene törenlerle kutlayan, Başbakan Menderes ve Bakanlarının idamını sağlayan 27 Mayıs 1960 İhtilalini Bayram Günü ilan ederek kutlayan CHP Zihniyetinin, 29 Mayıs 1453 İstanbul’un Fethi zaferimizi, 26 Ağustos 1071 Malazgirt zaferimizi, 18 Mart 1915 Çanakkale zaferimizi kutladığını hiç gördünüz mü? Hiç duydunuz mu?”

Ayasofya Camisinin zincirlerini kırıp ibadete açılması, asırlık Bizans zihniyeti iktidarının sonunun başlangıcı demektir! Bu ise, Yeni bir İslam Medeniyeti Çağının başlangıcına star verileceğinin müjdesidir! Roma merkezli “Yeni Dünya Dümeni!” yerine, İstanbul Merkezli “Yeni Dünya Düzeni”nin kurulacağının müjdesidir! Ve Eşsiz Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimizin “İstanbul yeniden mutlak ama mutlak Fethedilecektir! O’nu Fetheden komutan ne güzel Komutan! Ordusu ne güzel Ordu!” medh-ü senasına yeniden nail olacağımızın müjdesidir!

Romen Diyojen âşıklarının kapattığı Kâbe-i Muazzama’nın şubesi Camimiz Ayasofya’mızı yeniden açmayı Fatih’in Torunları bizlere nasib edecek olan Allah’a hamdolsun!

Tebrikler Türkiyem!

Tebrikler Milletimiz!

Tebrikler İktidarımız!

Ve Tebrikler Başkomutan Receb Tayyib Erdoğan kardeşimiz!

TEBRİKLER ama; Ayasofya’mızın açılması yetmez!

Bilakis Ayasofya’mızın açılmasıyla yükümüzün ağırlaştığını ve sorumluluğumuzun artığını asla unutmamalıyız!

Kuruluş gayesi, Ülkemizi, Milletimizi ve tüm Mazlum coğrafyayı zalimler eliyle “Cehenneme Hazırlama Partisi!” zihniyetinin devirdiği tüm İslami değerleri yeniden ayağa kaldırmak asli görevimizdir! Ve İmanımızın gereğidir!

Ayasofya’mızın kapılarını açmak yetmez! Zira;

Önce kırık gönüllerin İktidarımıza kilitli olan kapılarını sevgi, merhamet ve af anahtarıyla açmalıyız! Nafaka, KHK ve diğer Fetozede mağdurları, erken yaşta evlilik mağdurları, diğer tüm mazlum ve mağdur kardeşlerimizi Bizans entrikacılarının tuzaklarından kurtarmak için mutlaka Hak ve Adalet ilkelerinin kapılarını acilen açmalıyız!

Ayasofya’mızın kapılarını açmak yetmez!

Yeniden Milli harflerimiz olan Osmanlıcanın neslimize öğretildikten sonra resmi dil yapılması! Cuma Bayramımızın Haftalık Resmi Tatil Yapılması! Roma’nın necis kanunları yerine Hakk’a dayalı İslam Hukukunun tatbik edilmesi ana hedefimiz olmalıdır!

Ayasofya’mızın kapılarını açmak yetmez!

Patlamağa hazır yanardağ haline dönüşen işsizliğin önlenmesi için Sadece Üretime dayalı Devasa Maddi kalkınma hamleleriyle beraber Din ve Vatansever nesil yetiştirmeyi ve sadece iş değil eş istihdamını da gaye edinecek sadece Allah ve Resulünün emrettiğiyle yönetilecek “Mutlu Milli bir Aile''nin inşa edilmesi!” de ana hedeflerimiz olmalıdır!

Bu büyük Milli hedeflere ulaşmamız için; Adaletin, ehliyetin, emanetin, sadakatın, uhuvvetin, meşveretin ve sohbetin kapılarını açarak Camilerimizi sabah namazlarında bile dolduracak İlim, İman, irfan, İhsan, İnfak ve güzel ahlak, hayâ ve edeb neslini mutlaka yetiştirmeliyiz!

Sadece İslam’ın İlke ve İnkılabının egemenliğine vesile olacak İlmi, İktisadi, Siyasi ve Ahlaki Cihadımız da Allah (c.c), daim yar ve yardımcımız olsun!

Salı Akşam saat 20.30'da, Akit TV ve Kanal 68 TV’den canlı olarak yayınlanan“MİLLİ DİRİLİŞ” programında daha kapsamlı değerlendirme temennisiyle Allah’a emanet olunuz!

Hak, Adalet, İlim, İman ve Terbiyeyle oluşacak ahlak ve İrfan toplumuyla Fethin sembolü Ayasofya'mızın açılması, Mescid-i Aksa'mızın özgürlüğü, tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun.

Selam, sevgi ve duayla...

Şevki Yılmaz

www.sevkiyilmaz.net

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Cuma namazı Önlemler alındığı takdirde kılınabilir mi?

yukarı çık