Rize haberleri Rize'nin en genç haber sitesinde

18 mart Çanakkale Zaferi, Kurtuluş Savaşı'na Giden Mihenk Taşıdır !..

Başta İngilizler olmak üzere tüm Haçlı milleti biliyordu ki,Halifelik yıkılıp lağv edilmeden Müslüman Türk Milletini yıkmak imkansız ve olanaksızdı ! Halifelik kaldırılıncaya kadar, İngilizler Lozana imza atmadılar.. Halifelik kaldırılınca Müslümanlar başsız ve lidersiz bırakıldı.Bugün İslam Coğrafyasında cereyan eden Zülüm, Soykırım savaş ve göz yaşları bunun bir eseridir !

18 mart Çanakkale Zaferi, Kurtuluş Savaşı'na Giden Mihenk Taşıdır !..

ÇANAKKALEYİ GEÇEMEYEN HAÇLI DONANMASI,BİR MERMİ ATMADAN  İSTANBUL'U NASIL İŞGAL ETTİ?

Dünya'nın en büyük Haçlı donanmasını Çanakkale'nin derin sularına gömen ve Kurtuluş savaşının kazanılmasında ilham kaynağı olan ÇANAKKALE  zaferinin 104.yıl dönümünü kutlarken, aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla anıyorum

Dünyada, 20 milyon kilometre kare topraktan, 784 bin kilometre kare toprağa razı edildiği, günü milli bayram olarak kutlayan tek milletiz maalesef !!!

Sadece bir örnek;Türkiye'nin günlük petrol ihtiyacı 650.000 varil, Musul ve Kerkürk'ün günlük petrol üretimi 2.750.000 varil, Musul ve Kerkürk 500.000 sterline İngiltere'ye satıldı ! satanların kim olduğu belli! Gerçek tarih kitapları azda olsa  bunları yazmaktadır !..

Bir mermi atmadan İstanbul'u işgal eden Emperyalist İngiliz donanması, yine hiç mermi atmadan elini kolunu sallaya sallaya Türkiye'den ayrıldı neden acaba? Pazarlık konusu neydi , Peygamberimizin ölümünden sonra başlayan halife’lik, Yavuz Sultan Selim’in  Mısır Seferi sonunda Suriye, Filistin ve Mısır Osmanlı hakimiyetine girdi.

6 Temmuz 1517'de Emanet-i Mukaddese (Mukaddes Emanetler) denilen ve aralarında Hz.Muhammed'in (S.A.V) hırkası, dişi, sancağı ve kılıcı da bulunan eşyaları, Hicaz'dan Yavuz Sultan Selim'e gönderildi. 29 Ağustos 1516'da Hilafet Abbasi soyundan Osmanlı Soyuna geçti.Osmanlı padişahları aynı zamanda birer halifey’di.600. yıl Dünya’da Ümmetin, islamın sancaktarlığını yapan, Haçlı ordularını ve kefereri , Afrika’nin bir ucundan, Orta Avrupa,Hicaz yarımadası ,Hint Okyanusu ve Viyana kapılarana hapseden Ecdadımızda olan bu Fetih ruhuydu ! 

Başta İngilizler olmak üzere tüm Haçlı milleti biliyordu ki,Halifelik yıkılıp lağv edilmeden  Müslüman Türk Milletini yıkmak imkansız ve olanaksızdı !

Halifelik kaldırılıncaya kadar, İngilizler Lozana imza atmadılar.. Halifelik kaldırılınca Müslümanlar başsız ve lidersiz bırakıldı.Bugün İslam Coğrafyasında cereyan eden Zülüm, Soykırım  savaş ve göz yaşları bunun bir eseridir !

Bizi başsız bırakan Haçlı islam düşmanları, VATİKAN’da Papa tarafından tek bir merkezden yönetiliyor

Hıristiyanlar ve Yahudiler din adamları tarafından yönetiliyor’da, bir İslam yurdu olan Türkiye ve islam  Alemi neden bundan yoksun ? bunu  iyi düşünmemiz gerekiyor.

Bize büyük bir zafer diye yutturulan  LOZAN’da  Savaş meydanlarında kazandığımız ve binlerce şehit vererek kazandığımız  büyük zaferleri , maalesef  masa başında kaybettik ! Türkiye’nin batı sahillerinden  5-6 km uzaklıkta ,bulunan,eskiden bizim olan  Yunan adalarını kimler peşkeş çekti ! Hani biz güya, onbinlerce insanı öldüren  Yunanı gavurunu  İzmir’den denize dökmüştür ! Artık bu palavralara kimse inanmıyor !

Lozan meselesi açıldığında KEMALİSTLER neden kuduruyor!

Yoksa gerçeklerin ortaya çıkmasından mı korkuyorlar?

Mademki Lozan bir zafer ve Türkiye bağımsız bir ülke, o zaman neden bogazlardan geçen hiç bir gemiyi durduramıyor denetleyemiyor ve tek kuruş para alamıyor? Dünyada bogazlarından geçen gemileri denetleyemeyen ve bir kuruş para alamayan tek ülke Türkiye, Neden zannediyorsunuz?

Uyanın artık, tam 70 yıldır bu medya bize gerçeği anlatmadı, çünkü tek partili dönemden başlayarak Kemalistlerin kontrolünde olan medya, Türk insanının uyanmaması için 2000 yıllarına kadar elinden gelen bütün çabayı gösterdi. İnternet çağının başlamasıyla bu düzenbazların yalanları bir bir ortaya çıkıyor!

Bugün Çin, Japonya ve eski uygar topluma sahip insanlar, 1000 yıllık medeniyetlerini örf ve adetlerini rahatlıkla okuyup anlayabilirken,(bu toplumlar her alanda Dünya'nın en ileri toplumları)

Biz Türk milleti olarak, malazgirtten başlayarak,şanlı Selçuklu ve 600 yıl Dünya'ya adaletle hakim olan, İslam ve Ümmetin lideri olan, haçlı kefereye dünyayı dar eden Çağ açıp Çağ kapatan Ecdadımızla aramızdaki bağı kopardılar ve bizi bir gecede cahil bıraktılar!

Biz bunları dile getirdiğimizde Osmanlı Devletinin yıkılmasını ve Sevr antlaşmasını hep öne sürerler! Halbuki 2. Abdülhamid'i tahtan indirip iktidara gelen, ucu Fransa'nın  Mason localarına dayanan ittihatçı Vatan hainlerine hiç bahsetmezler ! Koca İmparatorluğu 33 yıl zor şartlarda idare eden ve yıkılmasını engelleyen cennet mekan 2.Abdülhamidi yıllarca bize Kızıl Sultan diye tanıttılar ! Osmanlı Devleti'ni Osmanlı padişahları yıkmadı ! Jön Türkler dediğimiz Avrupa hayranı,Selanikte kurulan ve Fransa’dan yönetilen bu İttihatçı komiteciler koca imparatorluğu 9-10 yılda yıktılar ! ..

Evet yıllarca tek bir merkezden yazılan kitaplarla beyinleri uyuşturulan Peygamberimizin övgüsüne Mazhar olan Çağ açıp Çağ kapatan Dünyanın en büyük medeniyetlerini ve imparatorluklarını Kuran Ecdadımızı bizden soğutmaya çalıştılar ama başaramadılar! Başaramayacaklar !... Bu millet gerçekleri biliyor !.

Eninde sonunda başta Lozan olmak üzere, birçok aydınlatılması bugün kanunlarla korunan Türk milletinin geleceğini ilgilendiren olaylar İnşallah çok yakın bir zamanda açığa çıkacaktır,

Bu vesileyle Çanakkele'yi küffara mezar eden şanlı ecdadımızı bir kez daha rahmetle yad ediyorum

Osman Köseoğlu

18 Mart 2019

www.rizevizyon.com

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık