Rize'nin Kurtuluşunun 103. Yıl Dönümünde Vatandaşa ücretsiz kitap dağıtımı
Rize
Haber
02 Mart 2021 - Salı 21:41 Bu haber 1303 kez okundu
 
Rize'nin Kurtuluşunun 103. Yıl Dönümünde Vatandaşa ücretsiz kitap dağıtımı
Araştırmacı yazar Recep Koyuncu, Rize'nin kurtuluşunun 103. yıl dönümü anısına,askıda kitap projesiyle, dostlarından temin ettiği kitapları halka ücretsiz dağıtmaya devam ediyor..
KÜLTÜR SANAT Haberi
Rize'nin Kurtuluşunun 103. Yıl Dönümünde Vatandaşa ücretsiz kitap dağıtımı


2006 yılında kurulan Çınar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği bugüne kadar askıda kitap kampanyası ile(10 kez) Rize'de binlerce ücretsiz kitap dağıtmıştı.


Bugün 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda, pandemi kurallarına dikkat edilerek, #Askıdakitap projesinin 11.sini düzenleyen Araştırmacı-yazar Recep Koyuncu, bizzat kendi eliyle öğrencilere ve vatandaşlara ücretsiz kitap dağıtarak, yıllardan beri Eğitime kültüre verdiği desteğin bir yenisini daha ekledi..Bugün yapılan Bu Kültür etkinliğine Salarha Belediye Başkanı Hasan Kara hayırseverlerden temin ettiği kitaplarla bu etkinliğe destek sağladı..


Rize'de herkes tarafından aykırı bir insan olarak tanınan, din adamı olarak yaptığı görevinin haricinde Rize tarihine ve kültürüne verdiği binlerce eser ile bilinen Araştırmacı yazar Recep Koyuncu 'nun yaptığı bu etkinliği tebrik ediyor

Salarha Belediye Başkanı Hasan Kara ise, yıllardır Recep koyuncu’ nun zor şartlar altında Rize’ye kültür hizmeti verdiğini kaydederek, Bu yıl Belediye olarak Araştırmacı yazar Recep Koyuncuya destek olmaya başladık. Bundan sonra desteklerimiz devam edecek” dedi

İLGİLİ HABERİMİZ

Koyuncu ,2 Mart Rize'nin Kurtuluş Gününde Bin Adet Kitabı Vatandaşlara Dağıtacak 
Osman Köseoğlu
www.rizevizyon.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'nin, Kurtuluşunun, 103., Yıl, Dönümünde, Vatandaşa, ücretsiz, kitap, dağıtımı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı