Kılıçdaroğlu’nun Kardeşi Diyarbakır Annelerini Ziyaret Ederek,Ben de Abimi HDP'den İstiyorum !.
Rize
Haber
02 Mart 2021 - Salı 00:33 Bu haber 1017 kez okundu
 
Kılıçdaroğlu’nun Kardeşi Diyarbakır Annelerini Ziyaret Ederek,Ben de Abimi HDP'den İstiyorum !.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, Diyarbakır HDP il binası önünde terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırılan çocukları için oturma eylemi yapan Diyarbakır annelerini ziyaret etti. Celal Kılıçdaroğlu,yaptığı konuşmada Bende ağabeyimi HDP'den istiyorum" yazılı fotoğrafı ile annelere destek oldu. Kılıçdaroğlu, Selahattin Demirtaş için yürüyen ağabeyi Kemal Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır anneleri için de Ankara'dan Diyarbakır'a yürümesini söyledi.
GÜNDEM Haberi
Kılıçdaroğlu’nun Kardeşi Diyarbakır Annelerini Ziyaret Ederek,Ben de Abimi HDP'den İstiyorum !.

CHP (Cumhuriyet Halka Partisi) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, Diyarbakır HDP il binası önünde terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırılan çocukları için oturma eylemi yapan Diyarbakır annelerini ziyaret etti.


Kılıçdaroğlu elinde, "Bende ağabeyimi HDP'den istiyorum" yazılı fotoğrafı ile annelere destek oldu. Kılıçdaroğlu, Selahattin Demirtaş için yürüyen ağabeyi Kemal Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır anneleri için de Ankara'dan Diyarbakır'a yürümesini söyledi.
Diyarbakır'da terör örgütü tarafından kaçırılan çocukları için HDP il binası önünde oturma elemi başlatan Diyarbakır annelerinin evlat nöbeti devam ediyor. Yaklaşık 1,5 yıldır çocuklarını terörün elinden kurtarmak amacıyla eylemlerini sürdüren annelere dikkat çeken bir ziyaret gerçekleşti.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun aylardır kulağını tıkadığı Diyarbakır annelerini, kardeşi Celal Kılıçdaroğlu ziyaret etti. Celal Kılıçdaroğlu, HDP İl Binası önünde ağabeyi Kemal Kılıçdaroğlu'nun serbest bırakılması için nöbete başlarken, annelere destek verdi.


Elinde, "Bende ağabeyimi HDP'den istiyorum" yazılı fotoğrafı ile çadıra gelen Celal Kılıçdaroğlu, "Kemal abimi PKK ve FETÖ eline geçirmiş. Diyarbakır annelerine hem destek olmaya hem de ağabeyimin bırakılması için geldim" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kılıçdaroğlu’nun, Kardeşi, Diyarbakır, Annelerini, Ziyaret, Ederek,Ben, de, Abimi, HDP'den, İstiyorum, !.,
Yorumlar
Haber Yazılımı