Haberin Merkezi
Rize
Astroloji

 

 

 
Akrep (22.04.2021)
Aşk hayatınızda kendinizi çıkmazda hissediyor olabilirsiniz. Devam etme veya etmeme kararınızı düşünmeden almamalısınız. Bugüne kadar gelen süreci ve yaşadıklarınızı, partnerinizin açısından da bakarak değerlendirdiğinizde bu çıkmazdan bir çıkış bulabilirsiniz.
 
Aslan (22.04.2021)
Ailenizle gergin anlar yaşayabilirsiniz. Annenizin size davranışları ve sarf ettiği kelimeler sizi yaralayabilir. Buna sebep olan durumu tespit etmeniz ve tekrarlanmasını önlemeniz için işi bu noktaya getiren ayrıntılar üzerine yoğunlaşmalısınız.
 
Balık (22.04.2021)
Aşk hayatınızda iletişimsel sorunlarla karşı karşıya olabilirsiniz. Partnerinize karşı alınganlık seviyeniz yükselirken sevginizi istediğiniz gibi yansıtamıyorsunuz. Birbirinize zaman tanımalı ve ne istediğinizi iyi düşünerek bunu birbirinizle uygun bir dille paylaşmalısınız.
 
Başak (22.04.2021)
Geleceğiniz ve hedefleriniz yeni bir yol ayrımında olabilir. Alan değişikliği ve eski yolda yürüme seçenekleri arasında bir vereceğiniz kararda iki süreci de iyi düşünmelisiniz. Bunu yapmanıza değer olan ve elle tutulur sebepleriniz, koşullarınız varsa yolunuza devam ederken içiniz rahat olabilir.
 
Boğa (22.04.2021)
Harekete geçmekte zorluk yaşıyorsunuz. İlk adımı atmak için konfor alanınızın dışına çıkmanız gerekebilir. Hiçbir şey yapmazsanız hiçbir şeyin istediğiniz gibi olmayacağını bilmelisiniz.
 
İkizler (22.04.2021)
Çevrenize karşı olgun görünmek için kendi doğanızdan ayrılmak zorunda kalıyorsunuz. Bedeninize uygun olmayan kıyafet nasıl ki sizi rahatsız ediyorsa, yaratılışınıza uygun olmayan tavırlar da aynı şekilde rahatsızlık verecektir. Hatalarınız varsa bunları düzeltin ama olduğunuz gibi davranmaktan da vazgeçmeyin.
 
Koç (22.04.2021)
Düşünce ve planlarınız, üstlerinizle aranızda bir tartışma ortamı oluşturabilir. Beklediğiniz desteğin gelmemesi hareket etmenizi zorlaştırıyorsa kendinize bir B planı hazırlamanızda fayda var. Desteğin neden gelmediği konusunda çözüm yolları arayabilirsiniz ve olaylara objektif bir şekilde yaklaşmalısınız.
 
Kova (22.04.2021)
Ailenizdeki erkek figürleri ile duygusal gerginlikler yaşayabilirsiniz. Tartışmalar içerisinde anlaşılmayacak ve saygı görülmeyecek iseniz kendinizden ödün vermeyin. Bu durum elbette ki kırıcı olmanızı gerektirmiyor. Nerede nasıl duracağınızın sınırlarını bilmek konuyu lehinize sonuçlandırabilir.
 
Oğlak (22.04.2021)
Gelecek planlarınıza fazla bağlı kaldığınızı düşünüyorsunuz. Hayatın tadını alamazken sadece sorumlulukla ilerlemeniz sorgulamalarınızı artırabilir. Başarı ve mutluluğu aynı anda yaşamak istiyorsanız sadece maddi açıdan değil manevi açıdan da kendinizi beslemelisiniz.
 
Terazi (22.04.2021)
Sessiz ve sakin bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Konuşmak yerine susmayı tercih etmek de bir terapi yöntemidir. Ancak bu durum bir kaçış haline geliyorsa, ilerleyen günlerde daha çok sorun yaşayacağınızı bilmeli ve görmezden gelmek yerine bu konularda gerekeni yapmalısınız.
 
Yay (22.04.2021)
Sosyal çevrenizde tahminlerinizi söylediğinizde eleştiri alabilirsiniz. Günün sonunda haklılığınız anlaşıldığında buradaki tavrınız insanların size olan yaklaşımlarını belirleyecektir. Kibir yerine destekleyici bir tutum sergilemek fikirlerinizi ve sizi daha değerli kılabilir.
 
Yengeç (22.04.2021)
Sizin için gergin bir gün olabilir. Ruhsal sıkışıklığınız sinirlenmenize yol açıyorken yalnız kalmayı tercih etmek, öfkenizi çevrenizdeki insanlara yansıtmanızı önleyecektir. Sebepsiz öfkeniz aslında öyle olmayabilir, bir muhasebe yapmak sorunun kaynağına inmenizi sağlayacaktır.

 

 

 

Haber Yazılımı